Péntek, 2024 Április 19, 08:02
Makettező Baráti Kör Kapuvár
Üdvözöllek Vendég | RSS
Nyitólap | Csevegő - Fórum | Regisztráció | Belépés
[Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Fórum » Főmenü » Általános témák » Csevegő (Kötetlen beszélgetés)
Csevegő
H1iDátum: Vasárnap, 2011 Július 31, 17:52 | Üzenet # 1
Közlegény
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Általános csevegő, itt kérhetsz fórumtémákat pl. a készülő maketted bemutatásához vagy bármihez ami az oldalhoz illik.
 
zaranDátum: Péntek, 2011 Szeptember 16, 16:08 | Üzenet # 2
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Szervusztok
Szeretnék bemutatkozni. Horváth Tamás Ariel vagyok. Megközelítőleg 10 éves korom óta makettezek kisebb nagyobb kihagyással. Úgy körül belül 3 éve újrakezdtem. Sajnos helyeket illetően kisgyermek ként nagyon feltöltöttem magamat smile
Ezt az oldalt Bubu mutatta meg akinek köszönhetően megvehettem a Revell 1/72 VII/c U-boot-ját smile Ezúton még egyszer köszönöm smile
Párom javaslatára figurákat festettem eddig, melyek igaz nem olyan kifinomult technikával készültek mint azt az interneten láthatjuk, de azért büszke vagyok rájuk smile
Érdekel a haditengerészet, a légierő és a harcjárművek.
Azt hiszem ennyi smile
Üdv
zaran
 
mabakkapuvarDátum: Vasárnap, 2011 Szeptember 25, 08:32 | Üzenet # 3
Közlegény
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 14
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Szia Zaran!
Üdv a fedélzeten!Bocs ,de csak most vettem észre ,hogy írtál! cry Még meg kell szoknunk,hogy már megy a fórum is biggrin
Üdv:Bubu
 
skiniDátum: Vasárnap, 2011 December 11, 23:40 | Üzenet # 4
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok!
Pár napja regeltem ide be,tanácsokat szeretnék kérni.Kezdő vagyok de nagyon!!! Szeretnék 1 mozdonyt építeni konkrétan Kriegslokomotive Br 52 lenne az áldozat dioráma is készülne hozzá ami a következőt ábrázolja szeretnék rá kötni a mozdonyra 1 Leopold vasúti ágyút és talán még 1 vagont ezek mind 1 állomáson várakoznak az indulásra,lenne a környezetébe 1 kevés gyalogság és 2 flakk 88-as amik védik a támadó repülőktől,konkrétan 2 eltévedt P 40-es zuhanó bombázó lenne de ötletem sincs hogyan kezdjem mondjuk ami biztos,hogy a mozdonyt el kezdem építeni de szeretnék tanácsot kérni ennek a festés részébe mer nincs semmi szerszámom ehhez a tevékenységhez (mit vegyek meg ami kezdetben kell ehhez) a festékszóróból pl melyik típus a jó ami nem hagy cserben tehát minden érdekel.A válaszokat előre is köszönöm!

Hozzáadva (2011 December 11, 23:40)
---------------------------------------------
Akkor ahogy látom él a forum sad

 
mabakkapuvarDátum: Csütörtök, 2011 December 15, 19:23 | Üzenet # 5
Közlegény
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 14
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Szia Skini!
Ne haragudj de most kicsit belassult itt a móka.Amint lezajlanak az ünnepek előtti lóti futik újra beindulhat itt az élet.
A problémádra az lenne a megoldás ha kicsit szűkítenéd az elkészíteni kívánt gépparkot mert ez még 72-es méretben is grandiózus lenne!A leopold és a Br 52 magában is elég impozáns makettek (még 72 -es méretben is ),ezeket semmiképpen nem tenném egy diorámára!
Airbrush pisztolyból nem kell elsőre a nagyon drága,ha van ismerősöd aki tud az E-bay-ről rendelni akkor akár 4-5000Ft-ból is megúszhatod és akkor az már egy felső-tartályos pisztoly nem pedig a kezdőknek kínált alsó-tartályos ,festékpazarló vacak.
Ha van kérdés csak bátran ,pár nap beletelhet de kapni fogsz választ! biggrin

Üdv:Zoli
 
skiniDátum: Vasárnap, 2011 December 18, 17:03 | Üzenet # 6
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Helló!
Köszönöm a választ smile Háát van helyem,de igazad van tényleg elég dromedár lenne cipelni esélytelen lenne sad no mind1 pedig mind 2 naon tetszik.E-bay-ről tudok én is rendelni asszem regeltem még régen.Hát igazából majd kérdés akkor lesz ha elkezdem építeni csak most borult a rendszer mer nem kapom meg a fizetésem akkor amikor kéne és csak januárba tok majd rendelni angry Am nincs ismerősöd akinek van 1 ilyen mozdonya? esetleg a BR 86 is szóba jöhet de inkább az 52-es kéne.
 
mabakkapuvarDátum: Kedd, 2011 December 20, 08:59 | Üzenet # 7
Közlegény
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 14
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Szia!
Akkor januárig várnod kell cool Sajnos eladó Br-ről nem tudok sad
 
mabakkapuvarDátum: Szombat, 2011 December 31, 10:19 | Üzenet # 8
Közlegény
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 14
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Mindenkinek kívánok Boldog Új Évet ,jó egészséget persze sok makettet és szabadidőt hozzájuk! biggrin
 
Fórum » Főmenü » Általános témák » Csevegő (Kötetlen beszélgetés)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:

Copyright MyCorp © 2024 Ingyenes webtárhely uCoz